12:25:17
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Egészségügy
Téma: Empátia
... Elejére 2. lap 
Békáscity
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. június 15. 18:04 | Sorszám: 0
"Az összes barátomnak szól, legyen az közeli vagy csak ismerős. Van az az életszakasz, amikor az ember nehéz időkön megy át. Az élet nem könnyű. Csak néhány gondolat megemlítésre: tudtad, hogy a legerősebb emberek általában a legérzékenyebbek is? Vagy, hogy azok az emberek, akik a legtöbb kedvességet nyújtanak az elsők, akikkel durván bánnak mások? Tudtad, hogy azok, akik mindig másokkal törődnek, általában a leginkább törődésre méltóak? Tudtad, hogy a szeretlek, sajnálom és a segíts a három legnehezebb dolog kimondani? Néha csak azért mert valaki boldognak tűnik, keresztül kell látnod a mosolyán, hogy észrevedd, milyen fájdalomban lehet. Barátaim, ismerőseim, akiket éppen most foglalkoztat valami, indítsunk el egy lavinát. Mindannyiunknak szüksége van pozitív megerősítésekre. Ha nem látom a poszttal a neved, megértem, de megkérhetnék mindenki mást, bárhol is vagytok, hogy másoljátok ki ezt a státuszt (CTRL-C, CTRL-V) támogatásként azokért, akiknek családi problémájuk van, egészségügyi -, munkabeli küzdelmekkel vívódnak vagy bármilyen aggodalmuk van, azokért, akiknek szükségük van valaki törődésére. Tegyük meg magunkért, mert senki sem immunis. Remélem minden barátom falán viszont fogom ezt látni, már csak a morális támogatásért is. Tudom lesz, aki megteszi! Én ezt egy barátért tettem meg, és Te is megteheted. Másold át ezt a szöveget CTRL-C, CTRL-V-vel, ne pedig a megoszt gombbal élj egyszer az életben..."
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...